Drodzy Państwo!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Pacjentów, postanowiłem podjąć wyzwanie stworzenia własnej witryny internetowej. Informacje umieszczone na stronie mają w prosty i czytelny sposób wpłynąć na komfort korzystania z moich usług oraz ułatwić komunikację pomiędzy mną a moimi Pacjentami.

Celem funkcjonowania tej strony jest również informowanie zainteresowanych o schorzeniach, którymi się zajmuję; sposobach ich leczenia, wskazaniach i przeciwwskazaniach do ewentualnego postępowania neurochirurgicznego.

Mnogość sposobów terapii, alternatywne sposoby leczenia oraz różnorodność nazw, nie ułatwiają wyboru postępowania - powodują natomiast, że wielu Pacjentów czuje się zagubionych i niedoinformowanych.

W kolejnych artykułach mam zamiar przedstawić Państwu kilka kluczowych informacji o głównych zagadnieniach neurochirurgii, tj. o chorobach mózgu i kręgosłupa.

Tworząc swoją stronę internetową nie zamierzałem pisać podręcznika wiedzy neurochirurgicznej. Mam nadzieję, iż dostarczone, podstawowe i uproszczone, informacje wyjaśnią choć niektóre wątpliwości i nakierują Państwa na możliwie najlepsze leczenie.

Jednocześnie proszę pamiętać, iż nawet najlepiej napisany artykuł nie zastąpi bezpośredniego kontaktu pacjenta z lekarzem.

Zapraszam!

Dr Adam Druszcz

  • 1992 -> absolwent AM we Wrocławiu
  • 2003 -> specjalizacja z neurochirurgii
  • 1993-2003 -> Młodszy / Starszy Asystent w Klinice Neurochirurgii we Wrocławiu
  • 2003-2009 -> Ordynator Oddziału Neurochirurgii w Specjalistycznym Szpitalu im. Dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu
  • 2010-2011 -> Ordynator Oddziału Neurochirurgii w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy Zdroju
  • Obecnie -> Ordynator Oddziału Neurochirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy (www.szpital.legnica.pl)

Copyright Adam Druszcz 2012